Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az4 499,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 1165G7 |
| Prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce MX350 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 318 mm |
| Eni | 209 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 2000 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|