Mağazalarda qiymətləri
-
849,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 849,99 ₼ |
| Dekabr 2022 | 899,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 999,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Celeron |
| Prosessor modeli | N4500 |
| Prosessor sürəti | 1.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 128 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 322.8 mm |
| Eni | 212.2 mm |
| Qalınlığı | 15 mm |
| Çəkisi | 1300 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|