Mağazalarda qiymətləri
-
3 219,99 ₼
-
w-t.az2 799,00 ₼
-
irshad.az3 219,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Apple M1 |
| Prosessor sürəti | 3.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Apple M1 Graphics (8 Core) |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.3 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 304.1 mm |
| Eni | 212.4 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 1400 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |