Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az6 319,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az6 319,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 6 319,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen AI Max 300 |
| Prosessor modeli | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Prosessor sürəti | 3.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 16 |
| Prosessor keşi | 64 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon 8060S |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.4 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Yenilənmə tezliyi | 180 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 1 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 300 mm |
| Eni | 204 mm |
| Qalınlığı | 14.9 mm |
| Çəkisi | 1200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2025 |