Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 599,00 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 4800H |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 395 mm |
| Eni | 282 mm |
| Qalınlığı | 23.4 mm |
| Çəkisi | 2300 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|