Mağazalarda qiymətləri
-
3 799,99 ₼
-
2 799,00 ₼
-
irshad.az4 099,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 9 |
| Prosessor modeli | 6900HX |
| Prosessor sürəti | 3.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 2560 x 1440 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 354 mm |
| Eni | 259 mm |
| Qalınlığı | 27.2 mm |
| Çəkisi | 2300 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2022 |