Mağazalarda qiymətləri
-
9 949,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az9 949,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 9 649,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 9 949,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 9 649,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 9 649,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 9 649,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 9 649,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 9 649,99 ₼ |
| İyul 2025 | 9 649,99 ₼ |
| İyun 2025 | 9 649,99 ₼ |
| May 2025 | 9 949,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core Ultra 9 |
| Prosessor modeli | 285H |
| Prosessor sürəti | 2.9 GHz |
| Prosessorların sayı | 16 |
| Prosessor keşi | 24 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 24 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Yenilənmə tezliyi | 240 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 354 mm |
| Eni | 246 mm |
| Qalınlığı | 17.4 mm |
| Çəkisi | 1950 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 1080p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2025 |