Mağazalarda qiymətləri
-
4 699,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i9 |
| Prosessor modeli | 13900H |
| Prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 14 |
| Prosessor keşi | 24 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 355 mm |
| Eni | 243 mm |
| Qalınlığı | 22.3 mm |
| Çəkisi | 2000 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |