Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az2 299,00 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core 5 |
| Prosessor modeli | 210H |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 6 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Resolution | 1920 x 1200 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 2300 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|