Mağazalarda qiymətləri
-
1 979,99 ₼
-
irshad.az2 139,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 13700H |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2880 x 1620 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 356.8 mm |
| Eni | 227.6 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1700 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|