Mağazalarda qiymətləri
-
1 769,99 ₼
-
1 877,99 ₼
-
irshad.az1 879,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 5 |
| Prosessor modeli | 5500U |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 11 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Vega 7 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 324 mm |
| Eni | 220 mm |
| Qalınlığı | 18.2 mm |
| Çəkisi | 1500 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |