Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az2 189,99 ₼
-
bakuelectronics.az2 469,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 13500H |
| Prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Prosessor keşi | 18 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Iris Xe Graphics 80 EUs |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2880 x 1620 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 359.3 mm |
| Eni | 229.4 mm |
| Qalınlığı | 17.9 mm |
| Çəkisi | 1700 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |