Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az1 899,00 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az2 059,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2024 | 1 899,00 ₼ |
| İyul 2024 | 1 829,00 ₼ |
| Fevral 2024 | 2 249,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 2 299,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 7730U |
| Prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 314 mm |
| Eni | 221 mm |
| Qalınlığı | 16.9 mm |
| Çəkisi | 1390 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |