Mağazalarda qiymətləri
-
2 299,99 ₼1 ay əvvəl satışda idi
-
irshad.az2 299,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 299,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 249,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen AI 7 |
| Prosessor modeli | 445 |
| Prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 8 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 1920 x 1200 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 1 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 312.4 mm |
| Eni | 220.1 mm |
| Qalınlığı | 14.9 mm |
| Çəkisi | 1200 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 1080p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|