Mağazalarda qiymətləri
-
2 699,99 ₼
-
irshad.az2 579,99 ₼
-
2 922,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 12500H |
| Prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2880 x 1800 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 1300 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|