Mağazalarda qiymətləri
-
2 999,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 10510U |
| Prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Qrafik prosessor |
|---|
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.3 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 1330 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|