Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az1 739,00 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 10510U |
| Prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 8 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce MX130 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 2 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| HDD həcmi | 1 TB |
| SSD həcmi | 128 GB |
| Sərt disk tipi | HDD və SSD hibrid |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 363 mm |
| Eni | 254.6 mm |
| Qalınlığı | 23 mm |
| Çəkisi | 2200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 480p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |