Mağazalarda qiymətləri
-
1 399,99 ₼
-
irshad.az2 229,99 ₼
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1135G7 |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce MX450 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 319 mm |
| Eni | 219 mm |
| Qalınlığı | 16.9 mm |
| Çəkisi | 1300 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|