Green Lion GP Pro qiymeti
-
White129,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 14:38
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 89,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 89,99 ₼ |
| Mart 2026 | 159,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 159,00 ₼ |
| İyul 2025 | 159,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Ekran ölçüsü | 3.5 inç |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 64 GB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray Purple White |
| Uzunluğu | 80 mm |
| Eni | 60 mm |
| Qalınlığı | 20 mm |
| Çəkisi | 225 qram |