Microsoft Xbox Series X qiymeti
-
White1 TB1 859,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 14:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 639,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 639,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 639,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 859,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 639,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 639,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Disk sürücüsü | |
| TV oyun resolution | Ultra HD 4K |
| TV video resolution | 8K HDR |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 120 |
| İstehsal ili | 2020 |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 1 TB 2 TB |
| RAM | 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black White |
| Uzunluğu | 301 mm |
| Eni | 151 mm |
| Qalınlığı | 151 mm |
| Çəkisi | 4400 qram |