MSI Claw 8 AI+ A2VM qiymeti
-
2 299,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:33
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 049,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 049,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 2 049,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 2 299,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 2 049,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 2 049,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 2 049,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 599,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 599,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Disk sürücüsü | |
| Ekran ölçüsü | 8.0 inç |
| Resolution | 1920 x 1200 px |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 1 TB |
| RAM | 32 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Gray |
| Uzunluğu | 29.9 mm |
| Eni | 12.6 mm |
| Qalınlığı | 2.4 mm |
| Çəkisi | 795 qram |