PlayStation 4 Pro qiymeti
-
899,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Disk sürücüsü | |
| TV oyun resolution | Ultra HD 4K |
| TV video resolution | Ultra HD 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Sərt diskin həcmi | 1 TB |
| RAM | 8 GB |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Uzunluğu | 327 mm |
| Eni | 295 mm |
| Qalınlığı | 55 mm |
| Çəkisi | 3300 qram |