Blackview Tab 7 qiymeti
-
Grey239,99 ₼
-
Grey299,99 ₼irshad.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Grey Blue Silver |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 241.3 mm |
| Eni | 160 mm |
| Qalınlığı | 8.9 mm |
| Çəkisi | 536 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6580 mAh |