Lenovo Tab P11 LTE qiymeti
-
64 GBPlatinum Grey349,99 ₼bakuelectronics.azson yenilənmə: bu gün 10:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 349,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 299,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 419,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 419,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 429,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Slate Grey Platinum Grey |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 11.0 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1200 x 2000 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 258.4 mm |
| Eni | 163 mm |
| Qalınlığı | 7.5 mm |
| Çəkisi | 490 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 7700 mAh |