Lenovo Tab3 7.0 qiymeti
-
299,99 ₼
-
299,99 ₼
-
w-t.az239,00 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 7 inç |
| Resolution | 600 x 1024 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 191 mm |
| Eni | 100 mm |
| Qalınlığı | 8.8 mm |
| Çəkisi | 260 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB 16 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3450 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 9 saat |