Lenovo Yoga Tab 3 Pro qiymeti
-
bakuelectronics.az1 199,00 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 1600 x 2560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 246.9 mm |
| Eni | 179.1 mm |
| Qalınlığı | 4.7 mm |
| Çəkisi | 666.8 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10200 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 18 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 1176 saat |