Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) LTE qiymeti
-
149,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Silver Carbon Black |
| İstehsal ili | 2019 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 8.0 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 800 x 1280 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 8 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 2 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 210 mm |
| Eni | 124.4 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 347 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5100 mAh |