Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 05:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 739,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 739,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 769,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 719,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 699,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 719,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 729,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 729,99 ₼ |
| İyun 2025 | 729,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 15 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.9 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 49.5 kq |