Mağazalarda qiymətləri
-
949,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
999,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ən ucuz qiymət | |
|---|---|
| White | 949,99 ₼ |
| Silver | 999,00 ₼ |
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2025 | 949,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 949,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 899,99 ₼ |
| İyul 2024 | 899,99 ₼ |
| İyun 2024 | 899,99 ₼ |
| May 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 869,99 ₼ |
| Mart 2024 | 1 049,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 48 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 84.5 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 44.2 kq |