Mağazalarda qiymətləri
-
1 259,99 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 10 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.9 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.8 cm |
| En | 44.6 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 33.6 kq |