Mağazalarda qiymətləri
-
1 199,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 06:34
-
1 199,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 05:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 149,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 199,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 8 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 10.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 4 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | D Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 85 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 62.2 cm |
| Çəkisi | 46.6 kq |