Mağazalarda qiymətləri
-
949,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 20:58
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 949,00 ₼ |
| Mart 2026 | 949,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 799,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 949,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| İyun 2025 | 929,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Stasionar |
| Tutum | 14 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 12 litr |
| Səs səviyyəsi | 46 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 60 cm |
| Çəkisi | 50 kq |