Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az779,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 779,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 779,99 ₼ |
| Mart 2026 | 779,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 779,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 799,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 999,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 040,00 ₼ |
| İyul 2025 | 1 040,00 ₼ |
| İyun 2025 | 999,99 ₼ |
| May 2025 | 999,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Watch OS 11 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Təmassız ödənişlər Kalori monitorinqi Yuxu monitorinqi Ürək ritmi monitorinqi Cihazı tapın Nəbzölçən Termometr Kalkulyator GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2024 |
| Çəkisi | 30 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.77 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | OLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Silver |
| Uzunluğu | 42 mm |
| Eni | 36 mm |
| Qalınlığı | 9.7 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Parça |
| Kəmərin rəngi | Blue |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 18 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |