Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az999,99 ₼4 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2026 | 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 949,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | WatchOS 10.0 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Cihazı tapın Ürək ritmi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 38.7 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.9 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Red |
| Uzunluğu | 45 mm |
| Eni | 38 mm |
| Qalınlığı | 10.7 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Red |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 18 saat |
| Batareya | 308 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |