Mağazalarda qiymətləri
-
2 449,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 12:37
-
irshad.az2 449,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 399,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 349,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 2 349,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 2 449,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 2 439,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 2 439,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 2 439,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 449,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | watchOS 26 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Cihazı tapın Ürək ritmi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Təmassız ödənişlər Nəbzölçən Termometr Təzyiq monitorinqi GPS Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən Stress səviyyəsi monitorinqi Təcili SOS zəngi |
| İstehsal ili | 2025 |
| Çəkisi | 61.6 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.98 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | OLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Black |
| Uzunluğu | 49 mm |
| Eni | 44 mm |
| Qalınlığı | 12 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Metal |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| SIM kart tipi | eSIM |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 42 saat |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |