Mağazalarda qiymətləri
-
1 999,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | WatchOS 9.0 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Ürək ritmi monitorinqi Nəbzölçən Təmassız ödənişlər GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2022 |
| Çəkisi | 61.3 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.92 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Toza davamlı | |
| Toza davamlılıq səviyyəsi | IPX6 |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Titanium |
| Uzunluğu | 49 mm |
| Eni | 44 mm |
| Qalınlığı | 14.4 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Parça |
| Kəmərin rəngi | Olive |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| SIM kart sayı | 1 |
| SIM kart tipi | eSIM |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 36 saat |
| Batareya | 542 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |