Mağazalarda qiymətləri
-
279,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 10:32
-
269,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 269,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 269,99 ₼ |
| Mart 2026 | 239,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 239,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 269,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 249,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 229,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 249,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 249,99 ₼ |
| İyun 2025 | 249,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | MagicOS 8 |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Addımölçən Nəbzölçən GPS Zəngli saat Yuxu monitorinqi Cihazı tapın |
| İstehsal ili | 2024 |
| Çəkisi | 35 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.85 inç |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Düzbucaq |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Gold |
| Uzunluğu | 45.6 mm |
| Eni | 39.4 mm |
| Qalınlığı | 11 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | White |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| SIM kart tipi | eSIM |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 480 mAh |
| Aparat təchizatı | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |