Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az199,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Mibro OS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | Android iOS |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Kalkulyator Stress səviyyəsi monitorinqi Cihazı tapın Ürək ritmi monitorinqi Yuxu monitorinqi Kalori monitorinqi Nəbzölçən Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Fiziki aktivlik monitorinqi Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2025 |
| Çəkisi | 61.6 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.43 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Dairə |
| Korpusun materialı | Metal |
| Korpusun rəngi | Dark Gray |
| Uzunluğu | 48 mm |
| Eni | 48 mm |
| Qalınlığı | 12 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | Black |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 480 saat |
| Batareya | 460 mAh |
| Aparat təchizatı |
|---|