Mağazalarda qiymətləri
-
219,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 15:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 219,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 219,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 219,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 174,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 169,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 169,99 ₼ |
| İyul 2025 | 169,99 ₼ |
| İyun 2025 | 179,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HyperOS |
| Əməliyyat sistemi uyğunluğu | iOS Android |
| Tipi | Ağıllı saat |
| Yaş qrupu | Böyüklər üçün |
| Zənglər | |
| Funksiyalar | Fiziki aktivlik monitorinqi Nəbzölçən GPS Qanda oksigen səviyyəsi monitorinqi Zəngli saat Kalendar Addımölçən |
| İstehsal ili | 2023 |
| Çəkisi | 31.5 qram |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.97 inç |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Davamlılıq | |
|---|---|
| Suya davamlı | |
| Toza davamlı | |
| Korpus | |
|---|---|
| Korpusun forması | Kvadrat |
| Korpusun materialı | Metal, Plastik |
| Korpusun rəngi | White |
| Uzunluğu | 47.6 mm |
| Eni | 41.1 mm |
| Qalınlığı | 10.5 mm |
| Kəmər | |
|---|---|
| Çıxarılan kəmər | |
| Kəmərin materialı | Silikon |
| Kəmərin rəngi | White |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Sim kart dəstəyi | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| İşləmə müddəti | 480 saat |
| Batareya | 470 mAh |
| Aparat təchizatı |
|---|