Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az3 749,99 ₼son yenilənmə: dünən 22:19
-
bakuelectronics.az3 749,99 ₼son yenilənmə: dünən 22:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 3 549,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 3 499,99 ₼ |
| Mart 2026 | 3 049,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 3 049,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 3 599,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 3 749,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 3 799,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 3 299,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 3 799,99 ₼ |
| İyun 2025 | 3 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Pirolitik Katalitik |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 12 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 3600 Wt |
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 67 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 3 ədəd |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.4 cm |
| Dərinlik | 56.7 cm |
| Çəkisi | 41.9 kq |