Mağazalarda qiymətləri
-
819,00 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2024 | 799,00 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 799,00 ₼ |
| İyul 2024 | 799,00 ₼ |
| İyun 2024 | 799,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 11 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2900 Wt |
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Maksimal temperatur | 250 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 71 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 56.9 cm |
| Çəkisi | 26.9 kq |