Mağazalarda qiymətləri
-
79,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
smarton.az99,00 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 99,00 ₼ |
| Yanvar 2025 | 79,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 79,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 75,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 75,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 75,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1500 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 320 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 32 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 1 ədəd |
| Hündürlük | 32.5 cm |
| En | 57 cm |
| Dərinlik | 38 cm |