Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az539,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Katalitik |
| İş rejimi sayı | 8 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 73 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 56.5 cm |