Mağazalarda qiymətləri
-
499,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 09:02
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 499,99 ₼ |
| Mart 2026 | 489,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 489,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 499,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 459,99 ₼ |
| İyun 2025 | 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Hidrolitik (Buxarla) |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| İş rejimi sayı | 6 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2400 Wt |
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Tutum | 72 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.4 cm |
| Dərinlik | 56.7 cm |
| Çəkisi | 27.5 kq |