Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az799,99 ₼son yenilənmə: bu gün 10:16
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Konveksiya | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Kameranın işıqlandırılması | |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İdarəetmə növü | Elektromexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Gray |
| Tutum | 78 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 59.5 cm |
| En | 59.5 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 35 kq |