Alcatel OneTouch POP D5 qiymeti
-
w-t.az139,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2017 | 139,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | White Volcano Black Lemon Yellow Lavender Aqua Blue Jade Green Platinum Silver Ash Gray Cozy Red |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.5 inç |
| Resolution | 480 x 854 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 132.5 mm |
| Eni | 67.9 mm |
| Qalınlığı | 9.95 mm |
| Çəkisi | 150 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 GB |
| RAM | 512 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1800 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 9.5 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 305 saat |