Alcatel U5 qiymeti
-
irshad.az179,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
-
Black179,00 ₼irshad.az3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2018 | 179,00 ₼ |
| Mart 2018 | 179,00 ₼ |
| Fevral 2018 | 219,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Black Gray White |
| İstehsal ili | 2017 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5 inç |
| Resolution | 480 x 854 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 140.7 mm |
| Eni | 71.8 mm |
| Qalınlığı | 10 mm |
| Çəkisi | 168 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2050 mAh |