iPhone 13 mini qiymeti
-
128 GBMidnight Black1 799,90 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 14:00
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 1 799,90 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 675,00 ₼ |
| May 2025 | 1 589,87 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 15 |
| Prosessor | Apple A15 Bionic |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.23 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Qrafik prosessor | Apple GPU |
| Rəng | Green Starlight White Blue Midnight Black Pink Red |
| Suya davamlı | |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.4 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 1080 x 2340 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 12 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM eSIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 131.5 mm |
| Eni | 64.2 mm |
| Qalınlığı | 7.7 mm |
| Çəkisi | 141 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2438 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |