iPhone 15 Plus qiymeti
-
128 GBBlue2 299,00 ₼smarton.azson yenilənmə: bu gün 04:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 749,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 649,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 999,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 530,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 534,94 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 596,95 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 620,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 689,00 ₼ |
| İyul 2025 | 1 748,93 ₼ |
| İyun 2025 | 1 999,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 2 259,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 17 |
| Prosessor | Apple A16 Bionic |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.46 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Qrafik prosessor | Apple GPU (5-core graphics) |
| Rəng | Black Yellow Pink Green Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 88.0 % |
| Ekran tipi | OLED |
| Ekran qorunması | Corning Ceramic Shield Glass |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 1290 x 2796 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 2000 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 48 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 240 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Sensor-Shift OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 160.9 mm |
| Eni | 77.8 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 201 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4383 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |