Asus Zenfone Go ZB452KG qiymeti
-
Charcoal Black79,00 ₼elitoptimal.az3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2020 | 79,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Charcoal Black Glacier Gray Glamour Red Lemon Yellow Pearl White Sheer Gold Silver Blue |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 4.5 inç |
| Resolution | 480 x 854 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 136.5 mm |
| Eni | 66.7 mm |
| Qalınlığı | 11.2 mm |
| Çəkisi | 125 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 8 GB |
| RAM | 1 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2070 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 11 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 321 saat |